KOSMETIKA

Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

Brightening Caviar ošetření

Vyrážíme do boje s pigmentovými skvrnami

V dnešní době mnoho zákaznic bojuje s pigmentovými skvrnami. Naše nové MALU WILZ ošetření Brightening Caviar umí stávající pigmentové skvrny výrazně zesvětlit a zabránit vzniku nových! Jde o úžasnou kombinaci anti-age účinku a zesvětlení pleti. Pleť je po ošetření projasněná, vyvážená a viditelně krásná!

Zesvětlující kaviárové ošetření by mělo být součástí nabídky každého kosmetického salónu. Ocení je především zákaznice, které požadují dlouhodobý viditelný efekt, zlepšení a vyhlazení pleti a také zpomalení procesu stárnutí pleti. V tomto ošetření jsou kombinovány produkty s ovocnými AHA kyselinami a produkty řady Brightening Caviar. V produktech řady Brightening Caviar jsou hlavními účinnými látkami: 1) speciální vybělující komplex, který redukuje vývoj melaninu v pleti a zabraňuje prostupování melaninu do vyšších vrstev pleti a šetrně zesvětluje stávající pigmentové skvrny, aniž by současně zesvětloval i jejich okolí. 2) Kaviárový extrakt, kterž zvyšuje schopnost pleti vázat hydrataci, podporuje tvorbu kolagenu a posiluje a remineralizuje pleť. 3) Vitamín C, který pleť jemně a šetrně zesvětluje. 

Ošetření Brightening Caviar je určeno pro zákazníky s vysokými nároky. Jde o cílenou léčbu pigmentace bez zesvětlení ostatních částí pleti. Výsledkem je zesvětlená, projasněná a vyhlazená pleť.

1 790 kč

Caviar Gold luxusní ošetření

Ošetření protkané zlatem je plné síly a vitality

Po staletí vzácná účinná látka – zlato, je používána v kosmetických produktech. Víme, že Egypťané jako první začali s používáním zlata v kosmetických produktech a při zkrášlujících procedurách. Od prvních dnů kosmetiky bylo používáno mnoho různých a zajímavých pěstících produktů pro obličej i tělo. Svitku papyrusu vyprávějí o nejrůznějších krášlících rituálech princezen, které s oblibou používali přípravky s obsahem zlata. Od pradávna lidé věřili, že zlato  má omlazující účinky, protože barva tohoto vzácného kovu koresponduje s barvou slunce.
Zlaté částečky v MALU WILZ Beauté Caviar Gold produktech projasní nádherně pleť a opticky tím okamžitě sníží hloubku vrásek.
Sofistikované nové účinné látky v kombinaci s unikátním kaviárovým extraktem regenerují náročnou a namáhanou pleť a mají viditelně omlazující účinky. Protejny, peptidy a esenciální aminokyseliny obsažené v kaviáru jsou důležitý biomateriál a podporují aktivitu fibroblastů.Tímto působí proti odbourávání kolagenových vláken, stimulují funkci buněk a celkově zvyšují schopnost regenerace pleti.
 
MALU WILZ Beauté nastavuje vysokou laťku se svým novým Caviar Gold ošetřením a také nabízí Vám, kosmetičkám, celou řadu nových unikátních produktů do kabiny, ale i na domácí ošetření pro Vaše zákaznice. Těšte se na koncentrát účinných látek s částicemi ryzího zlata a masážní krém, který splňuje nejvyšší standardy. Liftingová slupovací maska s přírodním kaviárem a zlatým extraktem je luxusní maskou pro každého, kdo touží po něčem mimořádném. Výsledkem tohoto úžasného ošetření je zrelaxovaná pleť a viditelně snížená hloubka vrásek. Kromě tohoto ještě poskytnete svým zákaznicím nezapomenutelný zážitek.
Pro dlouhotrvající účinek doporučte svým zákaznicím vysoce účinné produkty z řady Caviar Gold i na domácí ošetření. Kompletní řada produktů na domácí ošetření obsahuje zpevňující elixír, krém s vysoce liftingovým účinkem, silně hydratační krém a zklidňující oční krém. Tyto produkty zajistí, že báječný výsledek Vašeho ošetření v kabině bude mít velmi dlouhé trvání. Pleť je vyrovnaná a je bezchybně projasněná.

1 790 kč

Kolagenové ošetření

Velmi příjemné ošetření, bohaté na účinné látky, které viditelně omladí a vypne pleť. 

Někteří lidé vypadají mladě, i když jejich věk již tomu neopovídá. Jaké je tajemství jejich mladistvého vzhledu? Klíčem k úspěchu je kouzelné slůvko „Kolagen“! Postupem let ztrácí pleť svoji přirozenou schopnost tvorby kolagenu a proces stárnutí je nastartován. Kolagen je přímo odpovědný za propojení vrstev pleti, tím i za její hladký a mladý vzled. Pokud je kolagenová rovnováha narušena, pleť „uvadá“ a tvoří se vrásky. A to je dostatečný důvod k rychlému obnovení kolagenové rovnováhy!!! 

V novém MALU WILZ kolagenovém ošetření se můžete těšit na tři produkty, určené výhradně pro kabinetní ošetření. Jejich bohaté složení promění každou pleť v jemnou a hladkou.

1 490 kč

Akné ošetření

Akné patří k nejčastějším kožním problémům mladých lidí. Výrazným znamením j tvorba komedomů. Jsou tvořeny kožním mazem a keratinem. Póry se ucpávají a dostávají nevábný vzhled. Dochází ke zvýšené produkci mazu, tvoří se falešné cysty, které mají na vrcholcích puchýřky. Správné ošetření v kabině zajistí efektivní léčbu problému, ale pouze ve spojení s následnou pečlivou domácí péčí..

1 300 kč

Men Business relaxační ošetření

Dnešní moderní muž již nepoužívá pouze vodu po holení a sprchový gel, ale rád také využije účinné kosmetické produkty! Mnozí muži již objevili relaxační kouzlo kosmetického ošetření a rádi jej využívají, ale kromě relaxe také požadují, aby ošetření bylo vysoce odborné. Nabízíme ošetření pro moderního muže, které je snadno použitelné a tyto požadavky splní.

800 kč

Ošetření ultrazvukovou špachtlí, 60 minut

Povrchové čištění Lehký peeling Bezbolestné ošetření ultrazvukovou špachtlí Hydratační a vyživující maska Hydratační krém

990 kč

Odlíčení a očištění pleti
Diamantová mikrodermabraze

Speciální kyslíková nebo chlorofylová maska. Sérum a závěrečný krém. Délka ošetření je 60 minut.

990 kč

Kompletní kosmetické ošetření pro vaši pleť

Ošetření diamantovou dermabrazí extra, 90 minut

1300 kč

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
„Žádný člověk není tak bohatý, aby mohl koupit svoji minulost.“ Oscar Wilde