KOSMETIKA

Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

Brightening Caviar ošetření

Vyrážíme do boje s pigmentovými skvrnami

V dnešní době mnoho zákaznic bojuje s pigmentovými skvrnami. Naše nové MALU WILZ ošetření Brightening Caviar umí stávající pigmentové skvrny výrazně zesvětlit a zabránit vzniku nových! Jde o úžasnou kombinaci anti-age účinku a zesvětlení pleti. Pleť je po ošetření projasněná, vyvážená a viditelně krásná!

Zesvětlující kaviárové ošetření by mělo být součástí nabídky každého kosmetického salónu. Ocení je především zákaznice, které požadují dlouhodobý viditelný efekt, zlepšení a vyhlazení pleti a také zpomalení procesu stárnutí pleti. V tomto ošetření jsou kombinovány produkty s ovocnými AHA kyselinami a produkty řady Brightening Caviar. V produktech řady Brightening Caviar jsou hlavními účinnými látkami: 1) speciální vybělující komplex, který redukuje vývoj melaninu v pleti a zabraňuje prostupování melaninu do vyšších vrstev pleti a šetrně zesvětluje stávající pigmentové skvrny, aniž by současně zesvětloval i jejich okolí. 2) Kaviárový extrakt, kterž zvyšuje schopnost pleti vázat hydrataci, podporuje tvorbu kolagenu a posiluje a remineralizuje pleť. 3) Vitamín C, který pleť jemně a šetrně zesvětluje. 

Ošetření Brightening Caviar je určeno pro zákazníky s vysokými nároky. Jde o cílenou léčbu pigmentace bez zesvětlení ostatních částí pleti. Výsledkem je zesvětlená, projasněná a vyhlazená pleť.

1 790 kč

Caviar Gold luxusní ošetření

Ošetření protkané zlatem je plné síly a vitality

Po staletí vzácná účinná látka – zlato, je používána v kosmetických produktech. Víme, že Egypťané jako první začali s používáním zlata v kosmetických produktech a při zkrášlujících procedurách. Od prvních dnů kosmetiky bylo používáno mnoho různých a zajímavých pěstících produktů pro obličej i tělo. Svitku papyrusu vyprávějí o nejrůznějších krášlících rituálech princezen, které s oblibou používali přípravky s obsahem zlata. Od pradávna lidé věřili, že zlato  má omlazující účinky, protože barva tohoto vzácného kovu koresponduje s barvou slunce.
Zlaté částečky v MALU WILZ Beauté Caviar Gold produktech projasní nádherně pleť a opticky tím okamžitě sníží hloubku vrásek.
Sofistikované nové účinné látky v kombinaci s unikátním kaviárovým extraktem regenerují náročnou a namáhanou pleť a mají viditelně omlazující účinky. Protejny, peptidy a esenciální aminokyseliny obsažené v kaviáru jsou důležitý biomateriál a podporují aktivitu fibroblastů.Tímto působí proti odbourávání kolagenových vláken, stimulují funkci buněk a celkově zvyšují schopnost regenerace pleti.
 
MALU WILZ Beauté nastavuje vysokou laťku se svým novým Caviar Gold ošetřením a také nabízí Vám, kosmetičkám, celou řadu nových unikátních produktů do kabiny, ale i na domácí ošetření pro Vaše zákaznice. Těšte se na koncentrát účinných látek s částicemi ryzího zlata a masážní krém, který splňuje nejvyšší standardy. Liftingová slupovací maska s přírodním kaviárem a zlatým extraktem je luxusní maskou pro každého, kdo touží po něčem mimořádném. Výsledkem tohoto úžasného ošetření je zrelaxovaná pleť a viditelně snížená hloubka vrásek. Kromě tohoto ještě poskytnete svým zákaznicím nezapomenutelný zážitek.
Pro dlouhotrvající účinek doporučte svým zákaznicím vysoce účinné produkty z řady Caviar Gold i na domácí ošetření. Kompletní řada produktů na domácí ošetření obsahuje zpevňující elixír, krém s vysoce liftingovým účinkem, silně hydratační krém a zklidňující oční krém. Tyto produkty zajistí, že báječný výsledek Vašeho ošetření v kabině bude mít velmi dlouhé trvání. Pleť je vyrovnaná a je bezchybně projasněná.

1 790 kč

Kolagenové ošetření

Velmi příjemné ošetření, bohaté na účinné látky, které viditelně omladí a vypne pleť. 

Někteří lidé vypadají mladě, i když jejich věk již tomu neopovídá. Jaké je tajemství jejich mladistvého vzhledu? Klíčem k úspěchu je kouzelné slůvko „Kolagen“! Postupem let ztrácí pleť svoji přirozenou schopnost tvorby kolagenu a proces stárnutí je nastartován. Kolagen je přímo odpovědný za propojení vrstev pleti, tím i za její hladký a mladý vzled. Pokud je kolagenová rovnováha narušena, pleť „uvadá“ a tvoří se vrásky. A to je dostatečný důvod k rychlému obnovení kolagenové rovnováhy!!! 

V novém MALU WILZ kolagenovém ošetření se můžete těšit na tři produkty, určené výhradně pro kabinetní ošetření. Jejich bohaté složení promění každou pleť v jemnou a hladkou.

1 490 kč

Akné ošetření

Akné patří k nejčastějším kožním problémům mladých lidí. Výrazným znamením j tvorba komedomů. Jsou tvořeny kožním mazem a keratinem. Póry se ucpávají a dostávají nevábný vzhled. Dochází ke zvýšené produkci mazu, tvoří se falešné cysty, které mají na vrcholcích puchýřky. Správné ošetření v kabině zajistí efektivní léčbu problému, ale pouze ve spojení s následnou pečlivou domácí péčí..

1 300 kč

Men Business relaxační ošetření

Dnešní moderní muž již nepoužívá pouze vodu po holení a sprchový gel, ale rád také využije účinné kosmetické produkty! Mnozí muži již objevili relaxační kouzlo kosmetického ošetření a rádi jej využívají, ale kromě relaxe také požadují, aby ošetření bylo vysoce odborné. Nabízíme ošetření pro moderního muže, které je snadno použitelné a tyto požadavky splní.

800 kč

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.