MICROBLADING

Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

Permanentní make upu
Máte pocit, že Vaše obočí není kompaktně vytvarované, oči nejsou tak výrazné aby podtrhly podmanivost vašeho pohledu? Rty by mohly vypadat plnější a být smyslnější jak byste si přály?

Nebaví Vás každodenní dlouhé líčení pro zlepšení Vašeho vzhledu?

Nabízíme Vám snadné řešení – PERMANENTNÍ MAKE UP !!!

Díky aplikaci permanetního make upu se splní všechna Vaše přání a sny týkající se vašeho vzhledu. Být krásná je bezpochyby cílem každé ženy. Staňte se spokojenou ženou, permanentní make-up Vám k okouzlující vizáži snadno dopomůže.

Co to je permanentní make up
Z kosmetického hlediska je permanentní make up zkrášlující a zvýrazňující metoda, která může vylepšit tvar či sytost obočí, zvětšit či upravit tvar rtů, zvýraznit a opticky zvětšit oči či retušovat drobné jezvičky nebo odlišnou pigmentaci.

Z hlediska zdravotního je permanentní make up mikroimplantace pigmentu do pokožky speciálním přístrojem. Tato technika vychází z modifikace starého tetovacího umění.

Permanentní make up vs. tattoo
Základní rozdíl mezi mikropigmentací a klasickým tetováním spočívá v hloubce implantace pigmentu. Při klasickém tetování se používají těžké barvy, které se vpravují hluboko do kůže a nejsou likvidovány obranným systémem (fagocyty, lymfatický systém). Případné odstranění je náročné a zůstávají po něm trvalé následky v podobě jizev.

Při permanentním make upu se pigment implantuje pouze do pokožky, do spodní části zárodečné vrstvy.

Také se používají se lehká barviva převážně na přírodní bázi, která se postupně, přirozeným způsobem v kombinaci s UV zářením, odbourávají.

Tyto rozdíly se promítají v konečném efektu, kdy výsledky klasického tetování jsou prakticky doživotní, kdežto pigmentace permanentním make upem je časově omezena zhruba od jednoho do pěti roků v závislosti na vnějším i vnitřním prostředí jedince a dá se předčasně odstranit.

Výhody
Stálost
Stálost je největší výhodou pro permanentní make upu. Nedá se umýt či odlíčit jako běžný make up, což oceníte zejména, pokud ráda sportujete, nebo nerada trávíte čas každodenním líčením.

Trvanlivost
Trvanlivost se pohybuje v řádech několika let a její délka závisí na kvalitě a odstínu použité barvy, stáří a typu pokožky a v neposlední řadě na podílu vystavování pokožky škodlivému UV záření.

Přirozenost
Permanentní make up není v žádném případě kompletní náhradou klasického líčení, ale jedná se o linkový podklad pro samotné nalíčení. I když neprovedete žádné další líčení, bude Váš vzhled bude naprosto přirozený.

Svěžest
Permanentní make-up dodá Vašemu obličeji trvalou svěžest. Obočí, oční linky a kontury rtů budou vypadat vždy upraveně a opravdu přirozeně

Obočí………………….6900 kč.

Horní linky…………….1800kč

Dolní linky…………….1500 kč

Rty…………………… 7900 kč

Meziřasový prostor…. 2000 kč

 

Doplnění: 3-6měsíců 50%ceny
Po 12 měsících 80% ceny.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
„Proti blbosti i bohové bojují marně.“ Jan Werich