ŘASY

Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

Prodlužování řas metodou řasa na řasu

Tato bezkonkuřenční metoda spočívá v aplikaci speciálních syntetických řas různých délek na jednotlivé přírodní řasy klientky a to speciálním adhesivem, které vytváří velmi odolné, flexibilní a neviditelné spojení. Díky tomu se můžete beze strachu oddávat jakýmkoli aktivitám a sportům včetně plavání a návštěv sauny. Takto prodloužené řasy jsou k nerozeznání od přírodních a žádným způsobem nezatěžují vaše přírodní řasy, které přirozeně rostou a obměňují se. Jakmile přírodní řasa vypadně, uvolní se při ní i řasa umělá – prodloužená. Na tomto místě poté vyroste řasa nová, která při se při doplnění opět prodlouží. Jedná se o velmi pohodlný a dlouhotrvající způsob prodloužení přírodních řas.
Jak dlouho prodloužené řasy vydrží?

To závisí na délce cyklu přírodních řas. Přírodní řasy se v průměru obnovují za 9-10 týdnů. Maximální životnost prodloužených řas je zhruba 6 týdnů. Ovšem ideální je provést doplnění každé 3-4 týdny, aby řasy zůstaly stále krásné a husté. Doplnění spočívá v dolepení chybějících řas, které během oněch týdnů vypadly a na jejichž místě vyrostla řasa nová.
Jak prodloužování probíhá?
Klientka pohodlně leží na lehátku, spodní víčko má překryté ochrannou gelovou podložkou (obsahující kolagen), která zároveň působí jako maska na oční okolí a má zavřené oči. Na její přírodní řasy jsou postupně lepeny jednotlivé umělé řasy. Jde o bezbolestné, relaxační ošetření.
Co mohu udělat proto, aby řasy vydržely co nejdéle?
24 hodin se vyhnout kontaktu s vodou 48 hodin se vyhnout sauně, páře apod. nepoužívat mastné odličovače nepoužívat řasenky (špatně se odličují a obsahují olej) vyhnout se mnutí oka a ležení hlavou v polštáři

CENA 950KČ

DOPLNENI 399 KČ

Prodlužování řas technikou 3D – 8D Volume Hollywood efekt


Prodlužování řas technikou 3D – 8D Volume Hollywood efekt – vhodná pro klientky, které mají málo vlatních řas a chtějí docílit mnohonásobně větší hustoty. I přes skutečně velký objem řas je na sobě neucítíte, jedná se totiž o jednu z nejkomfotrnějších metod. Aplikujeme dvě až osm ultratenkých řas na jednu řasu přírodní. Docílíme tak maximálního objemu, velmi výrazného, dlouhotrvajícího efektu..

Cena 3D řasy-1800kč


cena 5D řasy-2000 kč


Doplneni 599 kč


Volume 3D Lashes – nové 1800 KČ


Volume 3D Lashes – doplnění 
600 KČ


Volume 5D Lashes – nové -2000 KČ

Volume 5D Lashes doplnění 600 KČ

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
„Pes, kterého uzdravíš, tě nikdy nekousne. To je hlavní rozdíl mezi zvířetem a člověkem.“ Mark Twain