ŘASY

Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

Prodlužování řas metodou řasa na řasu

Tato bezkonkuřenční metoda spočívá v aplikaci speciálních syntetických řas různých délek na jednotlivé přírodní řasy klientky a to speciálním adhesivem, které vytváří velmi odolné, flexibilní a neviditelné spojení. Díky tomu se můžete beze strachu oddávat jakýmkoli aktivitám a sportům včetně plavání a návštěv sauny. Takto prodloužené řasy jsou k nerozeznání od přírodních a žádným způsobem nezatěžují vaše přírodní řasy, které přirozeně rostou a obměňují se. Jakmile přírodní řasa vypadně, uvolní se při ní i řasa umělá – prodloužená. Na tomto místě poté vyroste řasa nová, která při se při doplnění opět prodlouží. Jedná se o velmi pohodlný a dlouhotrvající způsob prodloužení přírodních řas.
Jak dlouho prodloužené řasy vydrží?

To závisí na délce cyklu přírodních řas. Přírodní řasy se v průměru obnovují za 9-10 týdnů. Maximální životnost prodloužených řas je zhruba 6 týdnů. Ovšem ideální je provést doplnění každé 3-4 týdny, aby řasy zůstaly stále krásné a husté. Doplnění spočívá v dolepení chybějících řas, které během oněch týdnů vypadly a na jejichž místě vyrostla řasa nová.
Jak prodloužování probíhá?
Klientka pohodlně leží na lehátku, spodní víčko má překryté ochrannou gelovou podložkou (obsahující kolagen), která zároveň působí jako maska na oční okolí a má zavřené oči. Na její přírodní řasy jsou postupně lepeny jednotlivé umělé řasy. Jde o bezbolestné, relaxační ošetření.
Co mohu udělat proto, aby řasy vydržely co nejdéle?
24 hodin se vyhnout kontaktu s vodou 48 hodin se vyhnout sauně, páře apod. nepoužívat mastné odličovače nepoužívat řasenky (špatně se odličují a obsahují olej) vyhnout se mnutí oka a ležení hlavou v polštáři

CENA 950KČ

DOPLNENI 399 KČ

Prodlužování řas technikou 3D – 8D Volume Hollywood efekt


Prodlužování řas technikou 3D – 8D Volume Hollywood efekt – vhodná pro klientky, které mají málo vlatních řas a chtějí docílit mnohonásobně větší hustoty. I přes skutečně velký objem řas je na sobě neucítíte, jedná se totiž o jednu z nejkomfotrnějších metod. Aplikujeme dvě až osm ultratenkých řas na jednu řasu přírodní. Docílíme tak maximálního objemu, velmi výrazného, dlouhotrvajícího efektu..

Cena 3D řasy-1800kč


cena 5D řasy-2000 kč


Doplneni 599 kč


Volume 3D Lashes – nové 1800 KČ


Volume 3D Lashes – doplnění 
600 KČ


Volume 5D Lashes – nové -2000 KČ

Volume 5D Lashes doplnění 600 KČ

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.